Senzuální masáže pro muže


Masáže

U klasických masáží se masér zaměřuje pouze na uvolnění ztuhlých svalů a regeneraci těla. Erotické masáže však byly po staletí využívány pro uvolňující i povzbudivé účely. Proto se masérka při erotické masáži zaměřuje kromě zbytku těla také na oblasti erotogenních zón a intimních partií. Snadno se tak během masáže vzrušíte až k orgasmu.

Erotickou masáž prožijete v příjemném prostředí a klidu. Uvolníte při ní vzniklé napětí, stres a budete se cítit psychicky odpočatí. Erotická masáž svými účinky zlepšuje krevní oběh, uvolňuje ztuhlé svaly a povzbuzuje libido. Je to skvělý způsob, jak načerpat sexuální energii a upevnit partnerský vztah. Citlivé doteky uvolní napětí a nastartují volné proudění endorfinů, které přinášejí pocity blaha a radostnou náladu. Masáž dokáže hlazením pokožky stimulovat naše vnitřní já a umožnit tak dosažení emocionální rovnováhy.

Nuru masáž

NURU masáž aneb japonské umění erotiky je „klouzavá“, mimořádně smyslná erotická masáž prováděna přírodním olejem. Masáž probíhá „tělo na tělo“. Takový tlak způsobuje prokrvení pokožky, svalů i vnitřních orgánů, díky kterému se budete dlouhou dobu cítit uvolnění a plní energie. Dlouhé pomalé doteky Vám rozproudí krev a energii až do konečků prstů.

Při masáži se léčivé složky masážního oleje vstřebávají do těla a dodávají mu novou energii. Masážní olej je průhledný, bez zápachu a nezpůsobuje žádné alergické reakce.

NURU masáž vznikla v Japonsku a je velice populární v japonských lázeňských domech již desítky let.

Muži je hojně vyhledávána, a to proto, že jim pomalý klouzavý pohyb a tření intimními místy a celým tělem způsobuje velmi hluboký prožitek a extrémní vzrušení. Procedura tedy působí nejen na organismus, ale je také „elixírem života“ pro naše smysly. Zážitek z NURU masáže je jedinečný a s klasickými masážemi se nedá srovnat.

Tantrická masáž

Tantrická masáž vychází z různých masážních technik, zahrnuje prvky bioenergetiky, jógy a sexuální terapie. Spojuje se zde hluboké uvolnění s příjemným pocitem a možnost vypořádání se s konkrétními sexuálně-terapeutickými tématy bez studu a tlaku očekávání.

Pojem „tantra“ odkazuje na staroindickou kulturu, která přijímala a vážila si sexuální přirozenosti člověka. Tělo je považováno za chrám duše a přistupuje se k němu celostně. Ten, kdo masáž přijímá je v pasivní roli a prožívá intenzivní cestu vlastním tělem.

Tantrická masáž začíná „uměním doteku“ kdy masérka lehkými smyslnými doteky navozuje atmosféru. Masírovaný si poté lehne nahý na lůžko, horkými ručníčky namáčenými v aroma lázni se uvolní celé tělo a začíná vlastní masáž. Střídají se nejrůznější formy doteků, od jemného hlazení rukou, až po jemnou masáž celého těla. Někde hluboko uvnitř se rodí silná sexuální energie, která začíná mohutně pulzovat celým tělem. V poslední části masáže se masérka věnuje již samotnému pohlaví a pomalu se blíží silný euforický prožitek, který je mnohem silnější než běžný orgasmus. Masáž obvykle končí buď klasickým vyvrcholením, nebo tantrickou cestou, při níž se těsně před orgasmem zatnou všechny svaly v těle. Nahromaděná sexuální energie tak neunikne, ale promění se v energii vitální.

Tantra masáž probíhá v příjemném prostředí při relaxační hudbě, intimním osvětlení svíček a vůni éterických olejů.