Frýdek-Místek, Ostrava a okolí

Japonská Nuru masáž

Hledáte ostrov relaxace v Ostravě a okolí? Vyzkoušejte NURU masáž v našem masážním salónu ve Frýdku-Místku. NURU masáž aneb japonské umění erotiky je „klouzavá“, mimořádně smyslná erotická masáž prováděna přírodním olejem. Masáž probíhá „tělo na tělo“. Takový tlak způsobuje prokrvení pokožky, svalů i vnitřních orgánů, díky kterému se budete dlouhou dobu cítit uvolnění a plní energie. Dlouhé pomalé doteky Vám rozproudí krev a energii až do konečků prstů.

Při masáži se léčivé složky masážního oleje vstřebávají do těla a dodávají mu novou energii. Masážní olej je průhledný, bez zápachu a nezpůsobuje žádné alergické reakce.

NURU masáž vznikla v Japonsku a je velice populární v japonských lázeňských domech již desítky let.

Muži je hojně vyhledávána, a to proto, že jim pomalý klouzavý pohyb a tření intimními místy a celým tělem způsobuje velmi hluboký prožitek a extrémní vzrušení. Procedura tedy působí nejen na organismus, ale je také „elixírem života“ pro naše smysly. Zážitek z NURU masáže je jedinečný a s klasickými masážemi se nedá srovnat.

Navštivte náš masážní salon ve Frýdku Místku a prožijte pravou japonskou nuru masáž. Dopřejte si relaxaci a zároveň hluboce smyslný zážitek. Tradiční japonskou nuru masáž nezaměňujte za sexuální služby. Nicméně jde úžasný smyslový zážitek plný vzrušení a příjemných dotyků.
Na co se můžete těšit?

  • masáž celého těla včetně intimních partií
  • zvláčnění celého těla příjemným masážním gelem
  • hluboký prožitek a poznání vlastního těla
  • odbourání stresu a celkové uvolnění

U běžných erotických masáží se běžně používají různé vonné či zahřívací oleje. Oproti tomu se při Nuru masážích používá speciální gel. Právě proto je Nuru masáž tak smyslná a představuje vrcholné umění erotické, velice smyslné masáže. Masérka totiž po gelu na vašem těle klouže a pohybuje se, a tak vás masíruje vlastním nahým tělem.

Kořeny Nuru masáže nacházíme ve starém Japonsku. Gel, který se při ní používá, se vyrábí z mořských řas Nori, které jinak slouží i k jídlu. Nepoužívá se v něm olej, ale voda, takže má vynikající lubrikační vlastnosti. Navíc po něm nezůstávají mastné skvrny.

Není to sice cílem, ale jelikož je Nuru masáž velmi erotickým zážitkem, může v průběhu masáže dojít i k vyvrcholení. Není zapotřebí se stydět – jde o běžnou reakci. Nuru masáž tím však končit nemusí a vy si slastné pocity při masáži můžete užívat až do konce.

Cílem naopak je navodit vám příjemný pocit po masáži. Měli byste se cítit vitálně, svěže a odpočinutě.

Co vás čeká při nuru masáži

Masérka je po celou dobu erotické masáže zcela nahá. Masáže Nuru totiž neprovádí pouze rukama, jako je tomu u jiných erotických či jiných masáží. Originalita a jedinečnost Nuru masáží je právě v tom, že probíhá opravdu „tělo na tělo“.

Nuru masáž nelze považovat za sexuální službu. Sex v jakékoli podobě, orální, vaginální či anální rozhodně není součástí erotické masáže. Nepokoušejte se o jeho dosažení a ani nenavrhujte našim masérkám sex za úplatu. Mohlo by to skončit i tím, že nuru masáž ukončí předčasně.

Ale i bez klasického sexu bude váš zážitek z Nuru masáže jednoznačně nevšední a jedinečný, hraničící se silnou erotikou.

Navštivte proto náš masážní salon, kde na vás čekají nevšední zážitky, hluboké uvolnění a smyslná relaxace. Vyzkoušejte proto nuru masáž. V Japonsku, zemi svého původu, je nuru masáž již v tradiční nabídce. Jsme hrdí, že tuto masážní techniku pomáháme přivést i do Evropy. Buďte u toho!

Chcete si vyzkoušet nuru masáž doma?

Rozumíme tomu, že ne každý se napoprvé svlékne před cizí osobou. Nebo podobnou masáž někteří považují za skutek nevěry. Nicméně pokud chcete, můžete si podobný zážitek připravit i se svým partnerem v domácím prostředí. Nebude to možná profesionální, ale jistě o to intimnější zážitek.

Důležitá je příprava

Je dobré připravit si předem pár věcí. Nejprve nesavou podložku, která zadrží přebytečný gel. Například běžná nafukovací matrace, nepropustné prostěradlo či chránič matrací apod. Pokud vám to nebude nepříjemné, můžete použít jakýkoli kluzký materiál, který máte doma.

Nicméně i bez podobné podložky si Nuru masáž užijete. Nuru gel totiž nechává žádné skvrny, jelikož je na bázi vody a ne oleje. Pak samozřejmě potřebujete samotný Nuru gel a nějaký ručník. Ovšem pokud se vám nechce investovat do pravého nuru gelu, použijte jakýkoli kluzký masážní gel či olej.

Správná nálada a atmosféra

Každý preferuje něco jiného, ale je důležité udělat si příjemnou atmosféru – vonné svíčky, podmanivá hudba, slabší osvětlení.

Příjemná teplota v místnosti je také důležitá. Po úvodní koupeli pak vstoupíte do místnosti, kde teplota vás nebude nutit přikrýt se peřinou.

Teplý gel je lepší

Nuru Gel je potřeba před použitím prohřát. Ne proto, že by ve studeném stavu nefungoval, ale teplý gel ještě více umocňuje celý zážitek z masáže. Stačí nádobku s gelem vložit do umyvadla s horkou vodou. Samozřejmě počítejte s tím, že gel se bude nanášet na holé tělo, takže teplotu gelu nepřežeňte, ať si místo příjemného zážitku neublížíte.

Sprcha ve dvou

Společná sprcha nejen že očistí tělo, ale také prohřeje a zjemní vaši pokožku. Během koupele můžete začít se vzájemnými doteky a se zkoumáním svých těl. Vzájemné dotyky mokrých těl vás připraví na nadcházející zážitek z Nuru masáže. Nemusíte se ani osoušet a jděte do ložnice klidně mokří. Jen pozor ať neuklouznete.

Nuru masáž

Jeden z vás si lehněte na podložku a druhý naberte dlaněmi masážní gel. Pomalu ho rozetřete po těle partnera, ale u po svém vlastním těle. Samotná masáž nemá žádná přesně daná pravidla, pohyby či hmaty. Prostě masírujte prsty, rukama, prsy, zadečkem nebo jakýmikoli částmi těla.

Důležité jsou příjemné pocity vaše i vašeho partnera. Erotická vzrušení se brzy dostaví. Ale není kam spěchat. Klidně si příjemné chvilky prodlužte na tak dlouho, jak vám bude příjemné.

Profesionální a školené masérky kloužou po klientovi celým tělem ze všech a v různých pozicích. Nechte se vést svými pocity a zároveň přáními partnera. Dejte průchod své fantazii a zpříjemněte si zážitek vším co Vás napadne. Využijte váhu svého těla, měňte pozice, otáčejte se zády apod.