Frýdek-Místek, Ostrava a okolí

Tantrická masáž

V masážním salónu Sára ve Frýdku-Místku nabízíme tantra masáž, která vychází z různých masážních technik, zahrnuje prvky bioenergetiky, jógy a sexuální terapie. Spojuje se zde hluboké uvolnění s příjemným pocitem a možnost vypořádání se s konkrétními sexuálně-terapeutickými tématy bez studu a tlaku očekávání.

Pojem „tantra“ odkazuje na staroindickou kulturu, která přijímala a vážila si sexuální přirozenosti člověka. Tělo je považováno za chrám duše a přistupuje se k němu celostně. Ten, kdo masáž přijímá, je v pasivní roli a prožívá intenzivní cestu vlastním tělem.

Tantrická masáž začíná „uměním doteku“, kdy masérka lehkými smyslnými doteky navozuje atmosféru. Masírovaný si poté lehne nahý na lůžko, horkými ručníčky namáčenými v aroma lázni se uvolní celé tělo a začíná vlastní masáž. Střídají se nejrůznější formy doteků, od jemného hlazení rukou, až po jemnou masáž celého těla. Někde hluboko uvnitř se rodí silná sexuální energie, která začíná mohutně pulzovat celým tělem. V poslední části masáže se masérka věnuje již samotnému pohlaví a pomalu se blíží silný euforický prožitek, který je mnohem silnější než běžný orgasmus. Masáž obvykle končí buď klasickým vyvrcholením, nebo tantrickou cestou, při níž se těsně před orgasmem zatnou všechny svaly v těle. Nahromaděná sexuální energie tak neunikne, ale promění se v energii vitální.

Tantra masáž probíhá v příjemném prostředí při relaxační hudbě, intimním osvětlení svíček a vůni éterických olejů. Jedinečnou tantrickou masáž si mohou vychutnat nejen klienti z Frýdku-Místku, ale i Ostravy, Karviné a celé ČR.